Долаємо мовні бар’єри з English Discussion Club (EDC)

Хочете удосконалити свою розмовну англійську? Вільно спілкуватися з іноземцями? Подорожувати й почуватися за кордоном, як удома? Тепер у вас є така можливість! English Discussion Club (EDC) – це англомовна платформа, створена на базі креативного простору ALOE. Ми зустрічаємося, щоб переглядати фільми, короткометражки, виступи дослідників на міжнародних конференціях й активно їх обговорюємо! І все це, звичайно, англійською!

Усі, хто хоче позбутися будь-яких мовних бар’єрів, покращити свій рівень володіння англійською, знайти нових друзів і гарно провести час у чудовій компанії. Серед учасників English Discussion Club представники різних країн, тому ви маєте можливість спілкуватися безпосередньо з носіями мови.

Яким рівнем мови потрібно володіти?

Pre-intermediate і вище. Але якщо ви тільки почали вивчати англійську, це не означає, що вам не потрібно відвідувати EDC. Навпаки – тут ви знайдете людей, які допоможуть вам у вивченні мови. Присутність в англомовній атмосфері значно пришвидшить засвоєння вивченого матеріалу. Ви почнете краще сприймати іноземну на слух, спробуєте самостійно будувати речення,а з часом зможете висловлювати власні думки англійською.

Скільки часу триває English Discussion Club?

Захід відбувається по п’ятницях двічі на місяць. Початок о 18:30 год. Зазвичай подія триває 2-2,5 години. За цей час учасники встигають переглянути фільм, поспілкуватися, виконати творчі завдання, а також обмінятися контактами.

У якій формі відбувається спілкування?

Після перегляду відео мовою оригіналу (англійською) із субтитрами кожен може висловити свої враження й думки з приводу побаченого. Проте це тільки початок нашої дискусії. Далі на учасників чекають різноманітні ігри, творчі завдання, навіть метафоричні карти. В такій формі сприймати англійську легше й ефективніше. Натхненна атмосфера дозволяє розслабитися, мовні бар’єри просто зникають.

Чому EDC проходить в ALOE?

Простір ALOE знаходиться в самісінькому центрі міста. Тут створено всі умови, щоб відвідувачам заходу було комфортно. Зручні сучасні меблі, затишний інтер’єр. У нас можна дивитися фільми навіть сидячи на підвіконні. А ще ароматна кава й чай. Де ще ви так вивчатимете англійську?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *