Yastreb Jewelry

Інтерв’ю з брендом: Yastreb Jewelry

Як народився бренд? Чому самe така назва?

Персональний брендинг – потужний аспект просування.
В той момент я перебувала в пошуку своєї ідеальної прикраси і ніхто не міг задовольнити мої потреби.
Це було унікальне явище – перший незалежний ювелір нової хвилі, який вже захопила ринок, а п’ять років тому лише починав.
a

Чому саме ювелірні прикраси?

Тому що це об’єкт тривалого періоду використання, предмет розкоші, можна сказати маркер епоха. Люди будуть носити, берегти, зберігати, і навіть передавати їх у спадок. Це, свого роду, можливість зберегти своє бачення та розуміння предмета поза часом.

На яких китах стоїть ваш бренд? Який слоган вашої компанії?

Перш за все, це висока якість виконання роботи та якісний клієнтський сервіс: велика частина моїх клієнтів стають хорошими друзями;
Прикраси повинні викликати почуття. У розробці прикрас використовую важливе правило відбору – кожний виріб я повинна хотіти купити у себе і носити. Він повинний інтригувати та притягувати, незважаючи на простоту та лаконічність. Мій слоган: передбачити очікування!

Які матеріали використовуєте в роботі?

Працюю з сріблом, золотом, коштовним і напівкоштовним камінням, з нових розробок – поєднання срібла з нейлоном і деревом.

Проблеми з якими ви найчастіше стикаєтеся в роботі?

Єдина проблема, яка може і не зовсім і не проблема, це постійне нестримне прагнення працювати більше і продуктивніше (а час то обмежений добою). Коли любиш свою справу, вона лише додає сили і часто не відчуваєш того часу, що пройшов.

Чи варто створювати та розвивати саме українські бренди? Чому?

Я вважаю, що саме виробництво, створення нових продуктів, як спосіб самовираження, здатне розкрити потенціал, таланти наших людей, що в підсумку приведе до підйому економіки.

Ваші плани на майбутнє?

Випуск лімітованих колекцій і колаборація з одним з найбільш авангардних українських дизайнерів

Чи плануєте виходити на ринки Європи та Світові ринки?

Так, планую.

Яка ваша цільова аудиторія?

Це жінки, які вільно володіють своїм часом та закохані в ювелірні вироби.

Скільки часу Ви існуєте?

Близько 5-ти років.