Олеся Хмельовська

Цього тижня у рубриці #AloeClothesTalksIdeas незрівнянна Олеся Хмельовська – засновниця та власниця Mondays

Як виникла ідея створення «Mondays»?

Десерти, які не шкодять фігурі та здоров’ю, здається, є мрією кожної дівчини. Я давно захоплювалась приготування солодкого, але мене засмучував той факт, що кожен шматок торта – це прощальний кивок тендітній талії. Зацікавилась темою корисних солодощів, майстер-класів по їх приготуванню і так поволі дійшла до корисного веганського солодкого. Ця тема була переважно розвинена в Північній Америці та Австралії, тому дякуючи інтернету, відкритим майстер-класам та онлайн-трансляціям вчилась та формувала саму себе.
Ідея свого місця виникла дуже давно, близько 6 років тому, але це швидше була далека мрія. Не було ніяких конкретних думок, я тільки надихалась іншими закладами, подорожуючи світом. Мабуть, десь глибоко в душі, кожен мріє про своє затишне місце.

Чому саме здорова їжа та харчування?

Декілька років тому мене зацікавила тема здорової їжі, але особисто для себе. Я намагалась правильно харчуватись і почувала себе прекрасно. Багато готувала для себе та рідних, і це було дуже смачно. Крім цього, у нас багато друзів-вегетеріанців, і ми часто обговорювали те, що у Франику буквально ніде поїсти здорову їжу. Так по-трохи формувалось бачення проекту. Паралельно я навчалась новій для себе професії: основам менеджменту, бухгалтерії, бо основна моя освіта – юрист. Також проходила курси з дієтогії та основ детоксу.
Поступово вивчаючи тему корисної їжі, ми помітили, що, переважно, це “трава”, якою не насолодишся. Хотілось готувати щось настільки смачне, щоб люди зовсім і забували, що воно ще й корисне.
З часом ми випрацювали 2 основних постулати нашої ідеї – це простір, де немає компромісу між корисним та смачним, та те, що ми будемо путівниками в цьому просторі для наших гостей. Так є і зараз.

Чи зупинятимешся на досягнутому?

Звичайно, ні. Тільки стаючи кращими, ми зможемо рухатись вперед. Ми були першим у місті закладом такого типу і гордимось, що “задали тон”. Тепер в інших кафе, ресторанах є більше корисних смузі, з’являються меню для вегетеріанців, нові “здорові” заклади. Зараз до кінця року ми плануємо відкрити виробничий цех і зосередитись на виробництві своєї продукції для інших закладів, крамниць. У подальших планах: франшиза в інші міста – гості дуже просять.

Де ти черпаєш натхнення?

Натхнення – це наші гості. Коли тішишся посмішкам, теплим відгукам, прислухаєшся до пропозицій, рекомендацій.
Крім того, світ зараз так швидко розвивається, що нові ідеї самі знаходять тебе. Вони усюди, головне – побачити та дослідити, слідкувати за тенденціями, що приходять переважно з Заходу.

Декілька порад нашим підписникам.

Щодо порад, то основне – не боятись робити помилки. Тільки в процесі виходу з ситуації, що завдала та “помилка” ми зможемо щось змінити, знайти оптимальне рішення та рухатись вперед.
А ще, це більше порада для дівчат – навіть коли у вас просто “завал” справ, немає часу поїсти, поспати – ніколи не забувайте про, власне, себе, будь-що знайдіть час сходити на манікюр, зробити маску наніч чи придбати нову сукеночку, бо це додасть вам впевненості, підніме настрій – і справи робитимуться легше та швидше.

Висловлюємо вдячність в реалізації проекту: Анастасія Куберт Photography за неймовірні фотографії.