Даша Гуцуляк

Сьогодні у рубриці #AloeClothesTalksIdeas фея з чарівною посмішкою Даша Гуцуляк – майстер манікюру, викладач курсів Nails_IF.

З чого все почалося? Чому саме послуги nail art?

Моє захоплення дизайном, нарощенням та художнім розписом нігтів почалося ще у 8 класі, коли вирішила, що сама зможу наростити нігті. Випросила у мами лампу та всі необхідні для процедури матеріали та почала. Звісно, нічого відразу не вдалося, але моїй наполегливості не було меж, і вперте мале створіння у мені продовжувало та продовжувало доводити собі, що все вийде. Спроб було безліч, навіть деякі з них були досить вдалими.

Чому nail art?

Мене завжди вабили руки та пальці, люблю їх розглядати, бачити в них більше, ніж інші; адже вони творять так багато – це ніжність дотиків, теплі обійми, плавні вигини та форми, які ми створюємо, коли пишемо, малюємо чи граємо на музичних інструментах, тощо. Для мене важливим є те, щоб руки виглядали охайно. Скільки себе пам’ятаю, стільки й малюю сама собі нігті.

На чому (на яких принципах) базується твоя робота?

Безпека (як клієнта, так і моя) перш за все!

Якість краще ніж халтура! Мені буде незручно, коли мій клієнт незадоволений моєю роботою і не отримує бажаного ефекту та насолоди від процедури. Дуже часто переймаюсь цим і завжди поважаю думку інших та критику. Адже ми всі різні, проте намагаюсь догодити кожному та знайти підхід.

Не ділити клієнтів на групи чи класи! Я не ділю клієнтів згідно їх соціальних статусів адже для мене немає значення яка посада, зарплата чи з якої сім’ї клієнт. І що важливо, я не виділяю клієнтів та вважаю це непрофесійною рисою: чи то подруга чи член родини, чи хтось з новеньких, основне – у вас є бажання, щоб ваші ручки виглядали гарно, і я зроблю все, що в моїх силах для цього.

Всіх грошей не заробити! Цей пункт суто для мене, я багато часу та зусиль приділяю роботі, але ніколи не забуваю про час для себе та моєї сім’ї.

Де черпаєш натхнення?

Натхнення – це взагалі окрема тема. Може прозвучить смішно, але я себе не вважаю творчою людиною. Скоріше реалістичною. Зазвичай, коли переглядаю неймовірні роботи відомих майстрів України, то аж сум бере, – як далеко мені до них. Але, вбачаю в цьому і плюси, адже це дає стимул шукати різноманітні новинки для моїх дівчаток, нові, кращі інструменти та матеріали, вдосконалювати техніки, підбирати цікавий дизайн. Я завжди намагаюсь слідкувати за сучасними новинками та трендами. Моя професійна сфера досить швидко розвивається, тому завжди є щось цікаве та захоплююче.

Кредо твого життя?

Воно дуже просте: якщо я цього хочу – я це отримую. Не зупиняйтесь мріяти, планувати та бажати, адже немає нічого неможливого.

Декілька порад нашим підписникам.

Дівчатка, сміливо довіряйте вашим майстрам. Повірте моєму досвіду – непотрібно катувати себе вдома, часто псуючи форму чи стан ваших нігтиків. Згаяний час не повернути, а краще так і не зробиш. Приділяйте увагу вашим ручкам, особливо в прохолодну погоду, і не забувайте тішити себе новими чи класичними, яскравими чи пастельними, святковими чи буденними, дизайнами та художніми розписами нігтів.

Висловлюємо вдячність в реалізації проекту: cтудії візажу Ліліі Шершун за надану локацію та Анастасія Куберт Photography за чудові фото.