Most

Про українського виробника та українські бренди потрібно говорити. Їх потрібно популяризувати. Саме тому, ми започатковуємо нову рубрику: «Інтерв’ю збрендом», де будемо ділитися з вами інформацією про той, чи інший бренд, представлений у нашому шоу-румі. Адже нашим виробникам є чим нас здивувати! І розпочнемо ми з полтавського бренду “Most

Як народився бренд? Чому саме така назва?

Над створенням власного бренду я думав давно. Ідея зародилася орієнтовно восени 2015 року. З цього часу почався період пошуку стилю в якому хотілося працювати, однодумців, які зможуть мені допомагати з технологічної точки зору, а також стартового капіталу. Що б краще зрозуміти процеси виготовлення, реалізації товару та інші маркетингові і не тільки речі, шукав роботу, яка мені в цьому допоможе. Пройшов не одну співбесіду. А потім знайшов роботу в магазині «U-21». Працюючи в цьому проекті я набув певних навичок, знань, вмінь та знайомств для того, щоб запустити власний бренд.
Назва іде від мого прізвища – Мостовенко, яке я скоротив до «Мост». Вийшла коротка, лаконічна назва. Ця ідеї мені прийшла уві сні. Коли прокинувся, то відразу намалював на папері емблему і назву.

Чому саме одяг?

Я уже давно займаюсь сферою продаж, а саме продажем одягу. Спочатку працював в інтернет-торгівлі, потім пішов працювати в магазин одягу. Ця робота подобається, також почав цікавитись різними брендами, їхньою історією. З часом почав розбиратися в тканинах, формах одягу. Захотілось з часом в деяких моделях добавити щось, в інших – прибрати. Змінити колір, принт чи фасон. На основі таких думок почав задумуватись над тим, що б зробити власний бренд одягу і відшивати те, що мені подобається, і те що сподобається покупцям. Так все й вийшло.

На яких китах стоїть ваш бренд? Який слоган вашої компанії?

Основа бренду – якість, функціональність, зручність. Цих ідей ми тримаємось, оскільки такі речі самі хочемо носити і хочемо, що б наші покупці ходили в такому.
«Зроблено в Духовній Столиці» – це є слоганом бренду, оскільки команда і виробництво бренду знаходяться у Полтаві.

Які матеріали використовуєте в роботі?

Зазвичай це бавовна, поліестер, еластан. Це основні матеріали для виготовлення головних уборів.

Проблеми з якими ви найчастіше стикаєтеся в роботі?

Не вистачає фінансів для реалізації задуманої ідеї чи проекту. Через це багато ідей приходиться відкласти на потім і почекати із їх реалізацією.

Чи варто створювати та розвивати саме українські бренди? Чому?

Варто, звичайно! В такий тяжкий час для нашої Батьківщини саме малий і середній бізнес повинен її піднімати з колін і розвивати. Іноземні відомі бренди – це звичайно дуже добре, вони стильні, всі про них знають, в їхніх речах модно ходити. Але на нашій Батьківщини багато талановитих людей, які мають прекрасні ідеї, золоті руки і світлі голови, яким гріх не скористатися. І чому покупець повинен купувати саме закордонний бренд, а не вітчизняний, вироблений у сусідньому місті, не гіршої якості, з таким же цікавим принтом чи кольором? На мою думку, не варто переплачували за те, що можна взяти за менші гроші, доброї якості і вітчизняного виробництва. Створивши бренд, ти реалізуєш власні думки, ідеї і втілюєш їх в життя. Також ти допомагаєш комусь реалізувати свої вміння в швейній справі та ін. Ти можеш задавати тенденції в моді, стилі, до яких буде придивлятися Україна і можливо Європа. Цим ти показуєш своє неординарне, незвичайне бачення цієї сфери і допомагаєш українцям зрозуміти, що вони також можуть бути еталоном стилю і моди! Підтримуйте вітчизняного виробника!

Ваші плани на майбутнє?

Хочемо розширити лінійку як головних уборів так і збільшити асортимент іншого одягу. В планах пошив теплих зимових світшотів, парок, рукавиць. На весняно-літній період в планах зробити футболки.

Чи плануєте виходити на ринки Європи та світові ринки?

Зараз в планах вийти на ринок України і добре себе показати на ньому, а також міцно на ньому закріпитись. Це наразі найголовніше.

Яка ваша цільова аудиторія?

Цільова аудиторія у нашого бренду це молоді люди, які люблять мінімалізм в одязі. В одязі притримуються стилю «casual» і «streetwear». Середній вік нашої аудиторії 23 -30 років.

Скільки часу Ви існуєте?

Ми існуємо з 5 грудня 2016 року. Так, не довго, але плани у нас вже є на подальший розвиток.