1DEA.me

Ми продовжуємо знайомити вас з українськими брендами, які представлені у нас в шоу-румі. Сьогодні – це бренд 1DEA.me

Як народився бренд? Чому саме така назва?

Засновниця бренду, Ксенія Фурсова, шукала ідеальний подарунок для чоловіка Микити: щось, пов’язане із подорожами адже це їх спільне захоплення. Так вона наштовхнулася на ідею мап зі скретч-покриттям, на яких можна відмічати свою власну історію мандрівок. І замість подарунку запропонувала чоловікові розпочати спільний бізнес.
Сенс назви 1DEA.me в тому, що все починається з ідеї: спочатку виникає задум мапи чи постера, а потім уже сам продукт дарує ідеї покупцям.

Чому саме скретч-карти та постери?

Скретч-мапи та постери – це дуже персоналізований продукт. Потрапляючи людям до рук, вони змінюються неповторним чином, починають розповідати унікальну історію подорожей та досягнень. І водночас, це така гра з певними «рівнями», які треба «відкривати». Це мотивує та спонукає до позитивних змін у житті.

На яких китах стоїть ваш бренд? Який слоган вашої компанії?

Наш девіз – «Завжди більше, ніж ти очікуєш». Для нашого бренду найважливішими є якість продукту, емоції, які він викликає, та спільний рух уперед (до нових здобутків).

Які матеріали використовуєте в роботі?

Ламінований папір або еластичний пластик, фарби, скретч-покриття золотистого чи сріблястого кольору, тубуси, наліпки та інші елементи додаткової комплектації, ну і звісно ж, наша уява.

Проблеми з якими ви найчастіше стикаєтеся в роботі?

На нашу думку, не існує проблем, а лише задачі різної складності. І їх вирішення завжди приносить нові та цікаві результати.

Чи варто створювати та розвивати саме українські бренди? Чому?

Створення нових українських брендів та виведення їх на рівень успішного бізнесу дуже важливе для економіки країни. А ще наша діяльність – приклад для інших: нічого неможливого не існує, потрібна лише свіжа ідея, крута команда і багато роботи.

Ваші плани на майбутнє?

Створювати нові й нові якісні подарунки, найкращі продукти у своїй категорії. А стоїть за цим талановита й успішна команда фахівців, що люблять свою справу і вкладають в роботу душу.

Чи плануєте виходити на ринки Європи та світові ринки?

Ми вже вийшли на світовий ринок: наразі нашу продукцію оцінили у 65 країнах світу, від США до Китаю, у нас є представництва в Чехії та Польщі, склад та офіс у Маямі, ми лише працюємо над поширенням географії та поглибленням зв’язків.

Яка ваша цільова аудиторія?

Це жінки 25-35 років, соціально активні, які люблять новинки, люблять дарувати оригінальні подарунки. Вони активно користуються соціальними мережами, слідкують за життям лідерів думок, відвідують локальні подарункові і тематичні ярмарки.

Скільки часу Ви існуєте?

Ми існуємо з 2012 року.