Вікторія Белей: «Я хочу, щоб у моїх речах жінки відчували себе впевнено»

 

Дизайнер, експерт зі стилю Вікторія Белей

Ми хотіли створити для жінок таку атмосферу, щоб вони відчули себе красивими й неповторними, звернули увагу на себе, свій одяг і, найголовніше, настрій. Допомогти нам у цьому погодилася дизайнер й експерт зі стилю Вікторія Белей. Так ми організували для франківчанок лекцію на тему «Твій гардероб».

Ми помітили, що жінкам просто не вистачає інформації, як правильно підбирати одяг для свого конкретного типу фігури, які речі й на які заходи одягати, а що взагалі варто назавжди викинути зі своєї шафи. До Вікторії було багато питань: як сформувати свій гардероб, з чим поєднувати гіпюр, на що варто витрачати кошти, які аксесуари завжди актуальні? А ми вирішили ще й запитати Вікторію Белей про улюблену справу її життя.

 

— Вікторія, про вас говорять, що ви не тільки дизайнер, а й експерт зі стилю

— Відверто, то я не можу назвати себе експертом. Сама часто вчуся й удосконалююся. І мені все більше і більше хочеться ділитися своїми знаннями і своїм баченням. І роблю це з великим задоволенням.

— Як почалася ваша кар’єра дизайнера?

— Гарний одяг, він мене завжди приваблював. Із самого дитинства я шила платтячка для ляльок. А вже в дорослому віці я відкрила декілька магазинів із одягом. Мені подобалося одягати людей, бачити задоволених жінок, задоволених саме моїм вибором і порадами для них.
Пізніше я придумувала дизайн і сама почала шити: спочатку для себе, а потім — для своїх подруг. Так, крок за кроком, я створювала те, що зараз називається брендом VICTORIA BELEY.

— Як можна охарактеризувати стиль VICTORIA BELEY?
— Це в першу чергу жіночність і сексуальність. Я хочу, щоб у моїх речах жінки відчували себе впевнено.

— Звідки ідеї для створення нової колекції?
— Усе приходить спонтанно. Я можу побачити гарну тканину й одразу в голові виникає малюнок. Також експериментую вже у ході створення речі.

— Дорогі речі завжди якісні?
— Не факт, але сумки, туфлі й окуляри обов’язково повинні бути якісними, а, як відомо, якість коштує грошей. Не треба економити на аксесуарах і взутті, краще зекономити на одязі.

— Чого б ви ніколи не одягнули?
— Дуже відвертий наряд, це однозначно. Вважаю, що жінка повинна бути загадковою і аж ніяк не вульгарною.

— Про що мріє Вікторія Белей?
— Хочу, щоб більше жінок одягалися в бренд VICTORIA BELEY і, звичайно ж, носили з насолодою речі, які я створюю з величезною любов’ю. Ну і про мир у всьому світі)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *